top of page

Eiropas dotācijas un finansējuma iespējas privātpersonām, jaunuzņēmumiem, maziem un vidējiem uzņēmumiem

Mēs publicējam aicinājumus tikai ar 100% intensitāti - Jums nav jāiegulda sava nauda projektā. Sedziet savas biznesa idejas realizācijas, produkta izstrādes un citus izdevumus ar ES dotācijām no 50 000 līdz 500 000 eiro

Vai arī kļūstiet par dalībnieku un izmantojiet AI rakstīšanas rīku, lai pats sagatavotu projektu priekšlikumus

JAUNĀKIE ES FINANSĒJUMA AICINĀJUMI

Apply until:

May 31, 2025

Funding up to:

€60 000

If you are:

Startup; SME

If you use:

Scope:

Sustainability

Provides advisory support to European industrial SMEs towards sustainability, including sustainability assessment, training, advisory services, and grants for investment projects development.

Apply until:

Nov 20, 2024

Funding up to:

€6 000 000

If you are:

Startup; SME

If you use:

Scope:

Digital Communication

Tracking financial crimes facilitated by cryptocurrencies.

Apply until:

Nov 20, 2024

Funding up to:

€6 000 000

If you are:

Startup; SME

If you use:

Scope:

Energy Financing

An open invitation for proposals on unspecified innovative topics.

IZMĒĢINIET MŪSU AI RAKSTĪŠANAS RĪKU

Katru gadu mēs publicējam vairāk nekā 183 finansējuma iespējas

01

02

Ir pieejami ikmēneša un gada abonementi

AI rakstīšanas rīks jau ir iepriekš apmācīts ideju ģenerēšanai, projektu priekšlikumu rakstīšanai un atskaišu rakstīšanai

03

04

PAPILDU PAKALPOJUMI

Izpētiet mūsu pakalpojumu komplektu, lai atbrīvotu finansējuma iespējas savam uzņēmumam vai projektam. Mēs patiesi rūpējamies par to, lai palīdzētu jums atrast pareizās finansēšanas iespējas un sniegtu jums norādījumus pieteikšanās procesā. Pat ja vēl neesat atradis ideālo finansējuma atbilstību vai neesat pārliecināts par pieteikšanās procesu, mūsu īpašā komanda ir šeit, lai atbalstītu jūs ik uz soļa. No personalizētām konsultācijām un pieteikšanās atbalsta norādījumiem, lai palielinātu jūsu iespējas nodrošināt savam uzņēmumam vai projektam nepieciešamo finansējumu.

Finansēšanas iespēju noteikšana

Mūsu galvenais mērķis ir saskaņot mūsu klientus ar vispiemērotākajām finansējuma iespējām, kas pielāgotas viņu biznesa mērķiem. Mūsu īpašā komanda pastāvīgi uzrauga dažādas finansēšanas iestādes un avotus, nodrošinot, ka esam informēti par jaunākajiem piedāvājumiem. Pēc tam mēs bez maksas nododam šo vērtīgo informāciju saviem klientiem. Ja jums ir īpašas vēlmes attiecībā uz ES finansējumu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu vai ieplānojiet tiešsaistes konsultāciju. Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu un palīdzētu.

Priekšlikuma rakstīšana

Mēs piedāvājam ekspertu ieteikumus par Eiropas projektiem, kas pielāgoti mūsu klientu redzējumam. Mūsu pakalpojumi ietver visu priekšlikuma procesu, sākot no sākotnējās darbības jomas noteikšanas līdz dokumentu sagatavošanai: administratīvā, tehniskā un komerciālā dokumentācija, efektīva paziņošana par rezultātiem, sabiedrības ietekmes novērtējumi un rūpīga uzmanība juridiskajām un finanšu detaļām.

Pastāvīgs projektu atbalsts

Kad jūsu priekšlikums saņem finansējumu, mūsu uzmanība tiek pievērsta tam, lai nodrošinātu projekta nevainojamu norisi. Mūsu pieredzējušā komanda pārvalda visas administratīvās, finanšu un juridiskās detaļas. Mēs nodrošinām, ka viss tiek piegādāts laikā, sākot no ziņojumiem līdz galvenajiem rezultātiem. Mēs arī koordinējam sanāksmes ar ES iestādēm un veicinām jūsu projekta sasniegumu popularizēšanu. Jums nav jāuztraucas par darbību vadīšanu, atstājiet to mums.

Partneru saskaņošana

Dažām ES finansējuma iespējām ir jāpiesakās kā konsorcijam, bieži iesaistot MVU, universitātes vai rūpniecības partnerus. Pareizo partneru atrašana var būt laikietilpīga. Par laimi, ar mūsu plašo datubāzi par organizācijām, kas vēlas pievienoties ES projektiem, mēs esam šeit, lai vienkāršotu šo procesu jūsu vietā.

bottom of page