top of page

Granty europejskie i możliwości finansowania dla osób fizycznych, startupów, małych i średnich przedsiębiorstw

Publikujemy zaproszenia wyłącznie ze 100% intensywnością - nie musisz inwestować w projekt własnych pieniędzy. Pokryj realizację pomysłu na biznes, rozwój produktu i inne wydatki dzięki dotacjom unijnym w wysokości od 50 000 EUR do 500 000 EUR

Możesz też zostać członkiem i skorzystać z narzędzia AI Writing Tool, aby samodzielnie przygotować propozycje projektów

NAJNOWSZE ZAPROSZENIA DO FINANSOWANIA UE

Apply until:

May 31, 2025

Funding up to:

€60 000

If you are:

Startup; SME

If you use:

Scope:

Sustainability

Provides advisory support to European industrial SMEs towards sustainability, including sustainability assessment, training, advisory services, and grants for investment projects development.

Apply until:

Nov 20, 2024

Funding up to:

€6 000 000

If you are:

Startup; SME

If you use:

Scope:

Digital Communication

Tracking financial crimes facilitated by cryptocurrencies.

Apply until:

Nov 20, 2024

Funding up to:

€6 000 000

If you are:

Startup; SME

If you use:

Scope:

Energy Financing

An open invitation for proposals on unspecified innovative topics.

WYPRÓBUJ NASZE NARZĘDZIE DO PISANIA AI

Co roku publikujemy ponad 183 możliwości finansowania

01

02

Dostępne są członkostwa miesięczne i roczne

Narzędzie do pisania AI jest już wstępnie przeszkolone pod kątem generowania pomysłów, pisania propozycji projektów i pisania raportów

03

04

DODATKOWE USŁUGI

Zapoznaj się z naszym pakietem usług umożliwiających odblokowanie możliwości finansowania Twojej firmy lub projektu. Naprawdę zależy nam na pomocy w znalezieniu odpowiednich opcji finansowania i przeprowadzeniu Cię przez proces składania wniosku. Nawet jeśli nie znalazłeś jeszcze idealnego finansowania lub nie masz pewności co do procesu składania wniosku, nasz oddany zespół jest tutaj, aby wspierać Cię na każdym kroku. Od spersonalizowanych konsultacji i wskazówek dotyczących wsparcia w zakresie aplikacji, aby zmaksymalizować szanse na zabezpieczenie środków potrzebnych dla Twojej firmy lub projektu.

Identyfikacja możliwości finansowania

Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym klientom najbardziej odpowiednich możliwości finansowania dostosowanych do ich celów biznesowych. Nasz oddany zespół stale monitoruje różne instytucje i źródła finansowania, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi ofertami. Następnie bezpłatnie przekazujemy te cenne informacje naszym klientom. Jeśli masz szczególne preferencje dotyczące finansowania UE, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub umów się na konsultację online. Jesteśmy tutaj, aby Cię poprowadzić i pomóc.

Pisanie wniosku

Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie projektów europejskich dostosowanych do wizji naszych klientów. Nasze usługi obejmują cały proces składania wniosków, od wstępnego określenia zakresu po przygotowanie dokumentów: dokumentację administracyjną, techniczną i handlową, skuteczną komunikację wyników, oceny skutków społecznych oraz skrupulatną dbałość o szczegóły prawne i finansowe.

Bieżące wsparcie projektu

Gdy Twoja propozycja otrzyma finansowanie, nasza uwaga skupia się na zapewnieniu sprawnego przebiegu projektu. Nasz doświadczony zespół zajmuje się wszystkimi szczegółami administracyjnymi, finansowymi i prawnymi. Dbamy o to, aby wszystko zostało dostarczone na czas – od raportów po kluczowe wyniki. Koordynujemy także spotkania z organami UE i zajmujemy się promocją osiągnięć Twojego projektu. Nie musisz się martwić zarządzaniem działaniami, zostaw to nam.

Partnerzy kojarzenie

Niektóre możliwości finansowania UE wymagają składania wniosków w formie konsorcjum, często obejmującego MŚP, uniwersytety lub partnerów przemysłowych. Znalezienie odpowiednich partnerów może być czasochłonne. Na szczęście dzięki naszej bogatej bazie podmiotów chętnych do przyłączenia się do projektów unijnych, jesteśmy po to, aby usprawnić dla Ciebie ten proces.

bottom of page