top of page

ES projektų kvietimai ir finansavimo galimybės fiziniams asmenims, startuoliams, mažoms ir vidutinėms įmonėms

Visi LookFundings skelbiami ES kvietimai yra išskirtinai 100% finansavimo intensyvumo – į projektą nereikia investuoti savų lėšų. Verslo idėjos įgyvendinimo, produkto kūrimo ir kitoms išlaidoms padengti ES finansavimas nuo 50 000 Eur iki 500 000 Eur

Tapkite mūsų nariu ir turėsite prieigą prie visų ES finansavimo skelbimų, bei galėsite naudotis dirbtiniu intelektu pagrįstu rašymo įrankiu, kuris padės jums rengti projektų paraiškas

NAUJAUSI ES FINANSAVIMO KVIETIMAI

Apply until:

May 31, 2025

Funding up to:

€60 000

If you are:

Startup; SME

If you use:

Scope:

Sustainability

Provides advisory support to European industrial SMEs towards sustainability, including sustainability assessment, training, advisory services, and grants for investment projects development.

Apply until:

Nov 20, 2024

Funding up to:

€6 000 000

If you are:

Startup; SME

If you use:

Scope:

Digital Communication

Tracking financial crimes facilitated by cryptocurrencies.

Apply until:

Nov 20, 2024

Funding up to:

€6 000 000

If you are:

Startup; SME

If you use:

Scope:

Energy Financing

An open invitation for proposals on unspecified innovative topics.

IŠBANDYKITE MŪSŲ AI RAŠYMO ĮRANKĮ

Per metus paskelbiame daugiau nei 183 finansavimo kvietimus

01

02

Galimos mėnesinės ir metinės narystės

Dirbtinio intelekto rašymo įrankis yra apmokytas siūlyti idėjas, rašyti projektų paraiškas ir ataskaitas

03

04

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Išbandykite mūsų paslaugas, kad atvertumėte finansavimo galimybes savo verslui ar projektui. Mums rūpi padėti jums rasti tinkamas finansavimo galimybes ir palengvinti paraiškos teikimo procesą. Jei dar neradote tinkamo finansavimo kvietimo arba nesate tikri dėl paraiškos pateikimo proceso, mūsų komanda yra pasiruošusi padėti jums kiekviename žingsnyje. Nuo asmeninių konsultacijų iki paraiškų ruošimo, tam, kad padidintumė Jūsų galimybes užsitikrinti reikalingą finansavimą jūsų verslui ar projektui.

Finansavimo galimybių nustatymas

Mūsų pagrindinis tikslas - pateikti klientams geriausiai jų verslo tikslams pritaikytas finansavimo galimybes. Mūsų komanda nuolat seka įvairių finansavimo institucijų ir šaltinių naujienas, siekdama operatyviai gauti naujausią informaciją apie ES finansavimo kvietimus. Mes šią informaciją pateikiame mūsų klientams strukturizuotai ir aiškiai. Jeigu turite išskirtinių pageidavimų susijusių su ES finansavimu, prašome susisiekti su mumis el. paštu arba užsiregistruoti nuotolinei konsultacijai. Mes esame pasiruošę jums patarti ir padėti.

Paraiškų rašymas

Teikiame ekspertų konsultacijas Europos projektams, kurie yra pritaikyti pagal mūsų klientų vizijas. Mūsų teikiamos paslaugos apima visą projektų rengimo procesą: nuo projekto apimties nustatymo iki reikalingų dokumentų parengimo – tai apima administracinius, techninius, komercinius dokumentus, efektyvų rezultatų pristatymą, visuomeninio poveikio įvertinimą ir gilų dėmesį teisinėms bei finansinėms projekto detalėms.

Finansuoto projekto palaikymas

Jūsų projektui gavus finansavimą, mes galime padėti užtikrinti jo sklandų vykdymą. Mūsų patyrusi komanda rūpinasi visomis administracinėmis, finansinėmis ir teisinėmis detalėmis. Mes garantuojame, kad visi reikalingi dokumentai ir ataskaitos, įskaitant pagrindinius rezultatus, būtų pateikti laiku. Be to, mes organizuojame susitikimus su ES institucijomis ir rūpinamės jūsų projekto pasiekimų viešinimu. Jums nereikia jaudintis dėl projekto valdymo – palikite tai mūsų atsakomybei.

Partnerių paieška

Kai kuriems ES finansavimo projektų kvietimams būtina teikti paraiškas kaip konsorciumas, kuriame paprastai dalyvauja MVĮ, universitetai ar pramonės partneriai. Tinkamų partnerių paieška gali būti ilgai trunkantis procesas. Mūsų turima plati duomenų bazė, apimanti subjektus, norinčius prisijungti prie ES projektų, leidžia mums padėti jums supaprastinti šią partnerių paiešką.

bottom of page