top of page

Euroopa toetused ja rahastamisvõimalused eraisikutele, idufirmadele, väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele

Avaldame kõnesid eranditult 100% intensiivsusega - Te ei pea projekti oma raha investeerima. Katta oma äriidee elluviimise, tootearenduse ja muud kulud EL toetustega 50 000 kuni 500 000 eurot

Või astuge liikmeks ja kasutage AI kirjutamistööriista, et ise projektiettepanekuid ette valmistada

UUSIMAD EL-I RAHASTAMISKUTSE

Apply until:

May 31, 2025

Funding up to:

€60 000

If you are:

Startup; SME

If you use:

Scope:

Sustainability

Provides advisory support to European industrial SMEs towards sustainability, including sustainability assessment, training, advisory services, and grants for investment projects development.

Apply until:

Nov 20, 2024

Funding up to:

€6 000 000

If you are:

Startup; SME

If you use:

Scope:

Digital Communication

Tracking financial crimes facilitated by cryptocurrencies.

Apply until:

Nov 20, 2024

Funding up to:

€6 000 000

If you are:

Startup; SME

If you use:

Scope:

Energy Financing

An open invitation for proposals on unspecified innovative topics.

PROOVI MEIE AI KIRJUTAMISRIISTA

Postitame igal aastal üle 183 rahastamisvõimaluse

01

02

Saadaval on igakuine ja iga-aastane liikmelisus

Tehisintellekti kirjutamise tööriist on ideede genereerimiseks, projektiettepanekute kirjutamiseks ja aruannete kirjutamiseks juba eelkoolitatud

03

04

LISATEENUSED

Tutvuge meie teenuste komplektiga, et avada oma ettevõtte või projekti rahastamisvõimalused. Me tõesti hoolime sellest, et aitame teil leida õiged rahastamisvõimalused ja juhendame teid taotlemise protsessis. Isegi kui te pole veel leidnud ideaalset rahastamisvahendit või pole taotlusprotsessis kindel, on meie pühendunud meeskond teid igal sammul toetamas. Alates isikupärastatud konsultatsioonidest ja taotluste toetamise juhistest, et maksimeerida oma võimalusi saada oma ettevõtte või projekti jaoks vajalik rahastus.

Rahastamisvõimaluste tuvastamine

Meie esmane eesmärk on viia oma kliendid nende ärieesmärkidele kõige sobivamate rahastamisvõimalustega. Meie pühendunud meeskond jälgib järjekindlalt erinevaid rahastamisasutusi ja -allikaid, tagades, et oleme uusimate pakkumistega kursis. Seejärel edastame selle väärtusliku teabe oma klientidele tasuta. Kui teil on ELi rahastamise osas konkreetseid eelistusi, võtke meiega ühendust e-posti teel või leppige kokku veebikonsultatsioon. Oleme siin, et teid juhendada ja aidata.

Ettepaneku kirjutamine

Pakume oma klientide nägemustele kohandatud Euroopa projektide ekspertnõustamist. Meie teenused hõlmavad kogu pakkumisprotsessi alates esialgsest ulatuse määramisest kuni dokumendi ettevalmistamiseni: haldus-, tehniline ja äridokumentatsioon, tulemustest teavitamine, ühiskondlike mõjude hindamine ning õiguslikele ja rahalistele üksikasjadele täpne tähelepanu.

Pidev projekti tugi

Kui teie ettepanek rahastatakse, pöörame meie tähelepanu sellele, et tagada projekti tõrgeteta kulgemine. Meie kogenud meeskond haldab kõiki haldus-, finants- ja juriidilisi üksikasju. Tagame, et kõik, alates aruannetest kuni peamiste tulemusteni, esitatakse õigeaegselt. Samuti koordineerime kohtumisi ELi asutustega ja tegeleme teie projekti saavutuste propageerimisega. Te ei pea muretsema tegevuste juhtimise pärast, jätke see meile.

Partnerite kosjasobitamine

Mõned ELi rahastamisvõimalused eeldavad taotlemist konsortsiumina, kuhu on sageli kaasatud VKEd, ülikoolid või tööstuspartnerid. Õigete partnerite leidmine võib olla aeganõudev. Õnneks oleme meie tohutu andmebaasiga üksustest, kes soovivad ELi projektidega liituda, selle protsessi teie jaoks sujuvamaks muutmiseks.

bottom of page